Filip Jánošík Hotoví Umelci Povedz Loď

Nahrávame nový album s názvom “Povedz loď”!

V čase kedy sa novinové stánky pred nemocnicou vymieňajú za chladiace boxy, pekné počasie vykukne len cez pracovné dni a sviatky trávime zasa len pred obrazovkami, je ťažké zostať optimistom. Celý rok 2020 som sa po večeroch trápil skladaním a cvičením na skúšobni, ale keďže sme zahrali len 2 koncerty, motivácia išla rýchlo do prdele… a k tomu všetkému som pozoroval kamaráta Petra Juhása, ktorý napriek pandémii stihol v dierach opatrení odohrať aj 20 koncertov, dokonca festivaly, natáčal videoklipy a vyzbieral od fanúšikov peniaze na album. Všetci muzikanti na mojom Facebooku celú pandémiu len nadávajú a sťažujú sa, Peter namiesto toho začal robiť na pumpe a všetky zarobené peniaze trieskal do muziky. Berme si príklad, pri ňom som aj ja len slniečkár začiatočník. 

Aby ma doma neurvalo, začal som preto nahrávať album a točiť o dokument aj ja s kapelou. Bude sa volať “Povedz loď” a neber to osobne… Natočíme cca 18 skladieb za 4 víkendy so 4 rôznymi zostavami mojich kamarátov, ktorým pandémia vypla drvivú väčšinu príjmov. Fond na podporu umenia nám prispel 3000 € a tak budeme v mínuse len 400 €. Avšak “kto nemá dlhy, nikdy to s umením nemyslel vážne!”

Toto je prvý diel z nahrávania albumu “POVEDZ LOĎ”, kde vám poviem viac o Hotových umelcoch

Video je zatiaľ neverejné a vidíte ho len vy. Ďalšie budú pribúdať!

Otázka do pléna: Keby boli títo muzikanti v chov-produkte, ktorého by ste si vzali domov? Keby boli títo muzikanti Pokémoni, ktorým by ste chceli byť? Váš obľúbenec bude následne požiadaný o demonštráciu názvu albumu “Povedz loď” na niekom blízkom z rodiny… pre tých, ktorí to ešte náhodou nepoznajú.

Facebook komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *